ZirveYazılım Yıllık Güncelleme Nasıl Yapılır (YGDH)

ZirveYazılım Yıllık Güncelleme Nasıl Yapılır (YGDH)

Merhaba Blog Okurları ;

Sizlere satın almış olduğunuz Zirve Muhasebe Programını Yıllık güncelleme işlemi nasıl yapılır bunu resimlerle anlatacağız.

Bildiğiniz üzere zirve muhasebe programını kullananlar her yıl yıllık güncelleme ücretini vermekle yükümlü olup yıllık güncelleme işlemi yapmadıkları takdirde güncellemeden faydalanamadığını hepimiz biliyoruz.Diyelim ki yılımız bitti ve yıllık ücretini yatırıp programını güncellemek istiyoruz bunu nasıl yapacağız ? sizlere aşağıda bunu adım adım anlatacak ve kolay bir şekilde zirve yıllık güncelleme nizi yapmanızı göstereceğiz.

İlk olarak Zirveyazilim.net adresine girerek sağ üst köşede bulunan online işlemler butonuna tıklayınız. ;

Online İşlemler butonuna tıkladıktan sonra önümüze bir kaç seçenek görünen bir menü gelecektir buradan Yıllık Güncelleme İşlemleri butonuna tıklayalım ;

 

Zirve Yıllık Güncelleme İşlemleri butonuna tıkladıktan sonra devam et diye bir seçenek gelecektir.Bu seçeneği devam et ile geçiyor ve önümüze kullanıcı sözleşmesi gelecek en altta tik işareti bulunan alana tıklayıp okudum ve anladım diyerek güncelleme sayfasına geliyoruz.önümüze gelen sayfada aşağıda gösterildiği gibi Müşteri Numaranız Sorulacaktır ;

Ok ile gösterilen yere müşteri numaranızı yazarak giriş butonuna tıklayınız.Giriş butonuna tıkladıktan sonra aşağıda ki gibi müşteri bilgileri şirket bilgileri ve paket bilgilerinin size ait yazılı olduğu sayfa gelecektir.bu kısımda telefon numaranızı yazdıktan sonra ödeme işlemine devam et diyoruz.

Ödeme işlemine devam et dediğimiz de bir önceki sayfada yazmış olduğumuz telefon numarasına bir kod gönderilmiş olacak ve önümüze gelen sayfada aşağıda ki kod alanına SMS ile gelen kodu yazıyoruz.

Sms ile gelen kodu yazdıktan sonra devam butonu tıklayıp bir sonraki sayfa olan ödeme bilgilerinin bulunduğu sayfaya geçecektir.

Bu sayfada isterseniz kredi kartı ile ödeyebilir veya resimde işaretlemiş olduğum havale seçeneğini seçerek de ödeme sayfasına geçerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.ödeme işlemini yaptıktan 15 dakika sonra zirve programına girerek firmaya giriş yapmadan ana menüde lisansı güncelle butonuna tıklayınız ve gelen seçeneklerden evet olanı tıklayın.bu işlemi yaptıktan sonra lisansınız 365 gün (1 yıl) olarak güncellenmiş olacaktır.

Anlatımı uygulayıp hala sorun yaşayanlar yorum olarak sorununu yazarsa yardımcı olacağız iyi çalışmalar dileriz.

YENİ WEB SİTESİNDEN YILLIK GÜNCELLEME NASIL YAPILIR TIKLAYIN

1910cookie-checkZirveYazılım Yıllık Güncelleme Nasıl Yapılır (YGDH)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)