Zirve Yeni Vedop Sitesine Girmiyor Sorunu – Çözümü

Zirve Yeni Vedop Sitesine Girmiyor Sorunu – Çözümü

Merhaba Blog Okurları ;

Sizlere bugün Zirve kullanıcıların karşılaşmış olduğu Yeni Vedop sitesine giremeyenler için çözüm yollarından bahsedeceğiz.bildiğiniz gibi vergi dairesi yeni sisteme geçerek Yeni Vedop sistemini yayınlamış ve kullanımları oraya çekmişti.Zirve’den yeni vedop’a direk erişmek isteyenler ya doğrulama kodu sorunu ile karşılaşıyor yada giremiyor.sizlere adım adım bunun çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Yeni vedop sitesine bağlanmaya çalışırken doğrulama kodu görünmüyor ve bağlantı sağlayamıyorsanız ;

Yukarıda ok ile göstediğim doğrulama kodu sizde görünmüyor veya görünüyorda bağlantı sağlayamıyorsanız Zirve Muhasebe Programında herhangi bir firmaya girip Firma Bilgileri kısmına girerek aşağıda göstermiş olduğum Yeni Vedop Sitesi butonuna tıklayınız.

Orta kısımda bulunan Yeni Vedop sitesi butonuna tıkladığınızda aşağıdaki resimde gösterdildiği gibi Giriş butonu bulunan bir sekme açılacaktır.

Ok işareti ile belirttiğim gibi Giriş ve Kapat butonları gelecektir.Giriş butonuna tıklamadan önce yapmanız gereken CTRL + SHIFT tuşlarına klavyeden aynı anda basarak sonrasında GİRİŞ butonuna tıklamanız gerekecektir.

CTRL + SHIFT + GİRİŞ Butonuna tıkladıktan sonra Bu işlem için gerekli dosya internetten indirelecektir devam edilsin mi diye bir seçenek resimde gösterildiği gibi karşınıza gelecektir.

Evet diyerek devam ettiğiniz de zirveyazılım sitesinden bir dosya indirilecek ve otomatik bir kurulum gerçekleşecektir.bu kurulum gerçekleştikten sonra Yeni Vedop sitesine giriş sorunu çözülmüş olacak ve işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Anlatımını yaptığımız aşamaları birebir uygularsanız sorununuz çözüme kavuşmuş olacaktır.Eğer bu işlemleri yapıp hala problem yaşıyorsanız yorum olarak sorununuzu belirtin sizlere yardımcı olacağız.

1800cookie-checkZirve Yeni Vedop Sitesine Girmiyor Sorunu – Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir