Zirve Yazılım Yıllık Güncelleme (Resimli Anlatım)

Zirve Yazılım Yıllık Güncelleme (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Daha önce sizlerle eski arayüz de zirve ydg güncellemesi konusunu paylaşmıştık.Zirve websitesinin arayüzünü değiştirdiğinden dolayı bu işlemler biraz daha farklı bir yolla aynı sayfa da devam ediyor.Zirve yıllık güncelleme işlemi online olarak websitesinden yapılabilmekte.

Şimdi sizlere adım adım Zirve Yazılım Yıllık Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır ? bunu resimlerle göstereceğiz.

  • ilk olarak Zirveyazilim.Net websitesine giriş yaparak üst menüden Online işlemlere tıklıyoruz.hemen altında yapılacak hizmetler listelenecektir.burada Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti butonuna tıklıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Yıllık Güncelleme ve destek hizmetine tıkladıktan sonra önümüze Giriş Yap ekranı gelecek ve buradan giriş yap butonuna tıklayınız.
  • Müşteri numaranızı ve telefon numaranızı yazdıktan sonra giriş butonuna basın.
  • Yazdığınız cep telefonuna bir kod gelecektir.kodu yazdıktan sonra devam et butonuna tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Bu işlemleri doğru yaptığınız takdirde online işlemlere giriş yapmış olacaksınız.hemen sol menüde aşağıda ki resimde görüldüğü gibi yıllık güncelleme ve destek butonuna tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Yıllık Güncelleme ve Destek butonuna tıkladıktan sonra önümüze hangi paketi kullanıyorsak onun güncelleme fiyatı ile paket adı gelecektir.SATIN AL butonuna tıklayarak devam ediyoruz.
Önemli
Zirve muhasebe programlarının her paketinin yıllık güncelleme ücreti farklıdır.biz finansman paket üzerinden anlatımımızı yaptığımızdan dolayı finansman paket fiyatı örnek olarak çıkmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Önümüze aşağıda ki gibi sayfa gelecektir.Ödemeye geç butonuna tıklayarak devam edelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ödemeye geç dedikten sonra önümüze kredi kartı bilgilerimizi soran bir sayfa gelecektir.buradan kredi kartı bilgilerimizi yaparak Zirve Yazılım Yıllık güncelleme hizmetini satın alacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ödeme işlemini tamamladıktan 10 dakika sonra zirve programınıza gelerek sol menüde bulunan lisansı güncelle butonuna basarak yıllık güncellemenizi yükleyebilirsiniz hepinize iyi çalışmalar.
7450cookie-checkZirve Yazılım Yıllık Güncelleme (Resimli Anlatım)
Beğen  1
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir