Zirve Yazılım Yeni Firma Oluşturma (Resimli Anlatım)

Zirve Yazılım Yeni Firma Oluşturma (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Muhasebe Paketlerinden herhangi birini satın aldınız ve program içerisinde oluşturup kullanmak istiyorsanız basit bir şekilde yeni firma oluşturma işlemini yapabilirsiniz.şimdi sizlere aşama aşama zirve yeni firma nasıl oluşturulur bunu resimlerle pekiştireceğiz.

İlk olarak zirve programınızda herhangi bir firmaya giriş yapınız.giriş yaptığınız firma ana menüsünde aşağıda gösterdiğimiz gibi firma bilgileri butonuna tıklaFiyınız.

Firma bilgileri butonuna tıkladıktan sonra önümüze aşağıda bulunan resimdeki gibi firma bilgilerinin yazıldığı bir bölüm gelecek burada sol üst kısımda bulunan Yeni Firma F3 butonuna bir defa tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Firma butonuna tıkladıktan sonra hemen aşağıda size yeni firmanın adını tanıtıcı adını,bilgilerini soran kısımları doldurmanızı isteyecektir.bu bölümleri doldurduktan sonra F2 butonuna tıklayarak kaydedebilir ve zirvenin giriş ekranına gelerek yeni firmayı görebilir giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zirve Yazılım Yeni firma oluşturma bu kadarından ibaret.eğer bir şeyler öğrendiyseniz bu yazımız altında yorum yazarak bizlere destek çıkabilirsiniz hepinize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

 

8592cookie-checkZirve Yazılım Yeni Firma Oluşturma (Resimli Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir