Zirve Yazılım Muhasebe Programları ve Özellikleri

Zirve Yazılım Muhasebe Programları ve Özellikleri

Merhabalar Arkadaşlar

Zirve Muhasebe Programını kullanan veya kullanmak isteyenler için burada kısa özetlerle hangi paketlerle neler yapılabileceği hakkında bilgiler vereceğim.sizler de kullanıcı veya kullanıcı adayı olarak isteklerinizi karşılayan paketleri seçip başlangıç yapmayı deniyebilirsiniz.

 

Zirve Müşavir Paketi ;

Zirve Müşavir Paketinde Genel Muhasebe işlemleri yapan Mali Müşavirler veya firma içi Genel Muhasebe işlemleri yapan şirketlerin kullanımına yöneliktir.

Mali Müşavir olan kullanıcılar için 25 kullanıcı ek olarak verilmektedir.

Pratik kısayolları ve yapay sistemleri ile bir mali müşavirin işini olduğundan fazla kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

Zirve Ticari Paketi ;

Zirve Ticari Programı Paketin’de arayüzü ve kullanımı ile en iyi programlar arasında yer almaktadır.basit arayüzü ve onlarca özelliği ile kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamaktadır.içerisinde Kasa,Cari,Banka,Gelir-Gider,Raporlar,Çek-Senet-Fatura vb gibi modüller mevcuttur.Paket program olduğundan dolayı sadece bir modül satın alma gibi bir seçenek yoktur.Kullanımı basit ve fatura için dizaynları ile birebir kolaylıklar sağlar.

 

 

 

Zirve Finansman Paketi ;

Zirve Finansman Programı bir üstte anlatmış olduğumuz Zirve Ticari Programı ve Zirve Müşavir Programını birlikte içerisinde barındırır.Ön Muhasebe ile Genel Muhasebe’nin birleştiği bu pakette entegreli şekilde çalışabilir ve otomatik entegrasyon kolaylıkları ile muhasebeyi basit hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 

Zirve Üretim Paketi ;

Zirve Üretim Paketi Zirve Muhasebe Paketlerinin tümünü içerisinde bulundurur.Ayrı olarak Üretim Modülü ile de üretim yapan firmalar için bir çok kolaylık sağlar ve işini kolaylaştırır.Reçete oluşturma üretime gönderme,ürün maliyeti gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

 

 

 

 

E-Defter ve E-Fatura Mükellefi iseniz Zirve Programlarına Entegreli şekilde satın alıp kullanabilirsiniz.

 

Zirve Yazılım paketleri hakkında size kısa bilgiler verdik.Programın satıcısı biz değiliz o yüzden detaylı bilgi için bayilerini veya direk Zirve Yazılım firmasından paketler hakkında detaylı bilgi alabilir ve programı satın alabilirsiniz.bu yazımız da sadece bilgilendirme amaçlıdır.

602cookie-checkZirve Yazılım Muhasebe Programları ve Özellikleri
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir