Zirve Versiyon V7 Kurulum Eğitimi (Videolu Anlatım)

Zirve Versiyon V7 Kurulum Eğitimi (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Yazılım muhasebe programının versiyon v7‘ye geçmesiyle zirve programlarımızda arayüz değişikliği oldu ve güncelleme yapmamız gerektiğini uyaran bir takım uyarılar gelmeye başladı ise v7 ye sizlerinde geçmesi ve bu versiyondan devam etmesi gerekmektedir.

Zirve Versiyon V7 Nedir ?

Zirve Versiyon v7 , zirvenin micro yazılım tarafından satın alındıktan sonra arayüz güncellemeleri ve değişikliklerini içeren güncelleme versiyonudur.bununla birlikte zirve yepyeni bir arayüze kavuşuyor ve yeniliklerle karşınıza çıkıyor.bu yenilikler hakkında bilgi almak için V7.01 güncellemesinde ki yenilikler yazımızı okuyabilirsiniz.

Şimdi sizlere zirve versiyon v7 kurulumu ve eğitimi hakkında bilgi veren bir video aşağı da yayınlanacaktır.

Zirve Versiyon V7 Kurulum Eğitimi Videolu Anlatım

Yazımızı inceleyip videoyu izledikten sonra bilgi sahibi olduysanız sizden sonra gelecek olan misafir kullanıcılarımız için bir yorum bırakabilirsiniz.

8720cookie-checkZirve Versiyon V7 Kurulum Eğitimi (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir