Zirve Terminal Sunucu Bağlantısında Sorun Çıktı Hatası (Videolu Çözüm)

Zirve Terminal Sunucu Bağlantısında Sorun Çıktı Hatası (Videolu Çözüm)

Merhabalar Blog okurları ;

Size bu yazımızda Zirve terminal bilgisayarlarda karşılaşılan terminal sunucu bağlantısında sorun çıktı hatasının nedenlerini ve buna dair çözüm videosunu vereceğiz.

bu hatalar genellikle ana bilgisayar ve terminal bilgisayar arasında bağlantı koptuğu zaman karşılaşılmaktadır.diğer bir sebebi ana bilgisayarın windows güncellemesi yapıp parola istemesi veya en büyük etkenlerden biri paylaşım ayarları ve Everyone izinleri kaynaklı olmasıdır.sizlere bu sebeplerden kaynaklanan problemler için youtube kanalımızda bir çözüm videosu yayınladık ve zirve terminal sunucu bağlantısında sorun çıktı hatası çözümü sizlerle paylaşmak istedik.

Videoyu seyredip çözüm yolunu birebir uygularsanız herhangi bir problem kalmayacak ve terminal bilgisayarınız ana bilgisayar ile bağlantı sağlayıp zirveye girebileceksiniz.eğer probleminiz hala devam ediyorsa yorum olarak belirtirseniz en kısa sürede sorunlarınızı cevaplayacağız.

1711cookie-checkZirve Terminal Sunucu Bağlantısında Sorun Çıktı Hatası (Videolu Çözüm)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir