Zirve Programı Firmalar Yüklenirken Hata Oluştu – Çözümü

Zirve Programı Firmalar Yüklenirken Hata Oluştu – Çözümü

Merhabalar Arkadaşlar,

Sizlere bugün terminal bilgisayar’da zirveyi açarken oluşan bir hatanın çözümünden bahsetmek istiyorum.Zirve Muhasebe programını terminal bilgisayarda çalıştırırken eğer Firmalar yüklenirken hata oluştu benzeri bir problemle karşılaşırsanız aşağıda ki çözüm yöntemini uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarım içerisinde ki Zirvenet klasörüne sağ tıklayıp özellikler diyin ve paylaşım ayarlarından zirve klasörünü paylaşıma açın.

Zirvenet klasörünün içerisine girin ve Güncelle.exe programını çalıştırın ve açılan pencerenin orta kısmına sağ tıklayın.

Everyone izinleri ekle diye bir menü altında açılan 3 seçeneğide sırayla uygulayın.

Daha sonra masaüstünde bulunan zirve simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın gelen ekranda evet hayır seçeneği belirecek evet diyerek devam ettiğiniz takdirde firma bilgileri yüklenirken hata oluştu sorununuz giderilmiş olacaktır.eğer bu adımları deneyip tekrar aynı hatayı alıyorsanız yorum olarak belirtirseniz sizlere yardımcı olacağız.

İstek
Blog yazılarımızdan faydalanıp çözüme kavuştuysanız lütfen bir yorumu bizlere fazla görmeyin hepinize şimdiden teşekkür eder esen kalmanızı dileriz.
1650cookie-checkZirve Programı Firmalar Yüklenirken Hata Oluştu – Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 2 )