Zirve Nova Tanıtım Videosu

Zirve Nova Tanıtım Videosu

Merhabalar Blog Okurlarımız

Bugün ki yazımızda sizlere daha öncede bahsetmiş olduğumuz Zirve Yazılım’ın web tabanlı muhasebe programı olan Zirve Nova nın yayınlanacağı bilgisini vermiştik.Nova 1 Kasım tarihinde yayınlandıktan sonra Zirve Yazılım Tarafından Türkiye’de Zirve Nova tanıtım seminerleri verilmeye başlandı burada ; zirve nova nedir ? Zirve Nova Nasıl Çalışır ? Zirve Novanın arayüzü nasıldır ? gibi sorulara ve merak edilen noktalara değinilmişti.

ÖNEMLİ : Zirve Nova yayınlandı konusuna buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

bununla birlikte Zirve Yazılım,Zirve Nova yı tanıtan bir video yayınlayarak seminerleri kaçırmış veya vakit bulamamışlar için.bizde sizlere bu videoyu bloğumuza ekleyerek daha çabuk erişmenizi ve Novayı tanımanız ve karar vermeniz için burada yayınlıyoruz.Zbununla birlikte Zirve Yazılım,Zirve Nova yı tanıtan bir video yayınlayarak seminerleri kaçırmış veya vakit bulamamışlar için.bizde sizlere bu videoyu bloğumuza ekleyerek daha çabuk erişmenizi ve Novayı tanımanız ve karar vermeniz için burada yayınlıyoruz.

Zirve Nova Tanıtım Videosu İzle

videoyu izledikten sonra sormak istediğiniz sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

video zirve yazılım tarafından youtube üzerinden yayınlanmış ve alıntıdır.

2340cookie-checkZirve Nova Tanıtım Videosu
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir