Zirve Nova Online Satın Alma (videolu)

Zirve Nova Online Satın Alma (videolu)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Yazılımın web tabanlı muhasebe programıonline satın almak ve kullanmak istiyorsunuz ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sizlere yayınlayacağımız videoda gösterilen yolları izlerseniz basit ve kolay bir şekilde başkasına gerek kalmadan satın alabilirsiniz.

Zirve Nova Satın Alma Videosu İzle

İlk olarak zirveyazilim.net adresine giriyorsunuz.daha sonra sağ üst kısımda online satış butonuna tıklıyorsunuz.

Önümüze Zirve Nova Muhasebe Paketleri ve isimleri gelecektir.burada hangi paketi satın almak istiyorsanız altında bulunan mor yeni müşteri kaydı butonuna tıklayınız.

Butona tıkladıktan sonra karşımıza bir sekme gelecektir.burada bize giriş yap veya yeni müşteri kaydı seçenekleri belirecek.

bizler eğer daha önceden zirve muhasebe programlarından herhangi birini kullanıyorsak giriş yap butonunu kullanacağız.eğer eski kullanıcıysanız ve 31.12.2018 tarihinden önce satın alımı yapıyorsanız fiyat %50 düşecektir.

Eğer daha önce kullanıcı değilsek ve yeni satın almak istiyorsak yeni müşteri kaydı butonuna tıklıyoruz.31.12.2018 tarihine kadar satın alan müşterilere %25 indirimli satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz.

devamında gösterilen yolları uygularsanız herhangi bir sorun olmadan zirve novayı satın alacaksınız.

Eğer hala Zirve Nova Online satın alma da bir problem yaşıyorsanız yorum olarak yazın size en kısa sürede yardımcı olalım.

Bizler MuhasebeProgramim.Com olarak daha önce de belirttiğimiz gibi ZirveYazilim.Net Firması ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.sadece kullanan ve kullanmak isteyenlere yönelik videolar ve bilgilendirme blog yazıları yayınlamaktadır.

2410cookie-checkZirve Nova Online Satın Alma (videolu)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir