Zirve Nova Kasım Ayında Kullanıma Açılıyor

Zirve Nova Kasım Ayında Kullanıma Açılıyor

Merhaba Arkadaşlar ;

Sizlere bugün Zirve Yazılım firmasının kodlamış olduğu ve veritabanı olarak MYSQL kullandığı masaüstü haricinde piyasaya süreceği Online Zirve‘den bahsedeceğim.Zirve Nova İnternet üzerinden çalışan ve internet’in bulunduğu her yerden verilerinize,firmalarınıza,şirket bilgilerinize erişebileceğiniz Zirvenova.net üzerinden giriş sağlayıp işlem yapacağınız bir program olarak satışa sunulacak ve piyasa da masaüstü uygulaması olarak bilinen Zirve Programlarını Artık Zirve Nova ile WEB olarak yayına sokacaktır.

Zirve Nova Ne zaman Yayınlanacak Kullanıma Başlayacak ?

Zirve Nova 2015 yılından beri konuşulan ha geldi ha gelecek diye bazı eksiklikleri ile gündeme bir süre geldikten sonra zirve’den yapılan açıklamalar doğrultusunda 2018 kasım ayı itibari ile kullanıma başlanacak ve Zirve Nova ya geçmek isteyen kullanıcıların taleplerine göre geçişleri yapılacaktır.

Zirve SQL Masaüstü Programlarını Kullanıyorum Zirve Nova’ya Geçmek Zorunda mıyım ?

Zirve SQL Masaüstü Programlarını kullanıyorsanız ve Nova‘ya geçmek istemiyorsanız Zirve Yazılım bu konuda herhangi bir zorlama yapmayacak ve Zirve SQL ve Zirve Nova ile aynı anda yolunda devam edecek.Geçiş zorunluluğu bulunmamaktadır.

Zirve Nova Programı Hakkında Bilgimiz Yok Nasıl Kullanacağız. ?

Zirve Nova için Zirve Yazılım tarafından Zirve Bayilerinin olduğu şehirlerde Nova Tanıtım ve Anlatım Seminerleri düzenleyerek burada kullanıcılara bilgiler verip program hakkında anlatımlar yapıyor ve seminerleri devam ediyor.Bu seminer tarihlerine ulaşmak için program satıcısının web sitesini : www.zirveyazilim.net adresinden takip edebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Zirve Nova çıktıktan sonra Zirve SQL’de yenilikler olmayacak mı ?

Zirve Yazılımı takip ettiğimiz kadarıyla iki program ile de ilgilenecek ve yollarına devam edeceklerdir.Zirve SQL masaüstü kullanan kullanıcılar için çok hoş bir arayüz oluşturduklarını ve kısa zaman da bu arayüzü de güncelleme olarak vereceklerini belirtmektedirler.

Zirve Nova ile Zirve SQL arasında ki fark nedir ?

Zirve Nova ile Zirve SQL arasında bizlerin programın yayınlanmasından önce size pek çok özellik sayamayız ama çıkmadan önce yapabileceğimiz ve size göre işinize yarayabilecek şunlardan bahsedebiliriz. ;

1-) Zirve SQL ile Zirve Nova arasın da pek bir arayüz farkı olmayacaktır.

2-) Zirve SQL ile büro dışında işlem yapamıyorken Zirve Nova ile internetin bulunduğu hatta Android ve İOS telefonlarınızın bulunduğu her yerden veri görüntüleme ve işlem yapabileceksiniz.

3-) Zirve Nova‘nın Zirve SQL’de çalışan F fonksiyonlarının tümünü Zirve Nova‘ya aktardığını ve kısayol tuşlarınıda Zirve nova ile kullanabileceğiniz düşüncesindeyim.

4-) Zirve SQL masaüstü uygulamanızda sürekli yedek alma ve virüs yeme gibi sorunlarınız varken Zirve Nova ile bu sorununuz çözülecek veritabanınız zirve yazılım sunucularında bulunacak ve kendi bilgisayarlarınızda bilgiler bulunmayacaktır.

Bizim sizlere aradaki farklardan bahsedebileceğimiz konular bu kadar doğru yanlış sizlere nova hakkında aklınıza takılanları belirttik artık takdir sizin kullanım da sizindir.

 

1461cookie-checkZirve Nova Kasım Ayında Kullanıma Açılıyor
Beğen  1
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir