Zirve Nova Demo Kullanımı (videolu)

Zirve Nova Demo Kullanımı (videolu)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Nova Web Tabanlı Muhasebe Programı na yeni geçmek isteyenler veya daha önce Zirve Masaüstü Muhasebe Programı kullananlara novayı test etmek ve arayüzünü işleyişini görmesini sağlamak amacı ile zirve nova demo kullanıcı hesabı oluşturmayı ve bu sayede programı inceleme fırsatı veriyor.

Zirve Nova Demo hesabı nasıl alınır ? veya Zirve Nova Demo kullanımı gibi sorularınızı cevaplayacak video zirve yazılım tarafından youtube’da yayınlandıktan sonra şimdi sizlere videoyu aşağıda izlemeniz için yayınlıyoruz.

Videoyu izleyip demo oluşturmanız 2 dakikanızı alacaktır.yapacağınız işlem çok basit. Zirvenova.net adresine girerek ücretsiz demo butonuna tıklayacak ve istenilen bilgileri doldurduktan sonra demo kullanıcı hesabı tanımlayacaksınız.

MuhasebeProgramim.Com Hepinize İyi Çalışmalar diler.

2530cookie-checkZirve Nova Demo Kullanımı (videolu)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir