Zirve Müşavir Programı Eğitim Videosu (Resmi Muhasebe)

Zirve Müşavir Programı Eğitim Videosu (Resmi Muhasebe)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve ön muhasebe programlarının daha önce eğitim videolarını yayınlamış ve sizlerle paylaşmıştık.bugün ki yazımızda resmi muhasebe programı olan Zirve Müşavir Eğitim videosunu yayınlayacağız.bu video youtube kanalı bulunan Abdullah Koç hocamıza ait anlatımını kendisi yaptığı yaklaşık iki buçuk saat süren a’dan z’ye kadar zirve müşavir programını anlatan eşsiz eğitim semineridir.

Zirve Müşavir paketini herşeyiyle ele alan bu video ile resmi muhasebeyi öğrenebilir ve zirveyi kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz.ancak belirtmek isterim ki ilk olarak muhasebe temelinizin olması daha sonrasın da bu temeli program ile birleştirmeniz gerektiğini söylemek isterim.

Zirve Müşavir Paketinin içeriğini sizlere anlatmam gerekmiyor sanırım bu yazımızı okuyorsanız Zirve Müşavir kullanıyorsunuz diye düşünerek hemen eğitim videosu nu paylaşmak istiyorum.

Zirve Müşavir Programı Eğitim Videosu (Resmi Muhasebe)

Program aracılığıyla zirve’de onlarca şeyi öğrenebileceksiniz.izledikten sonra kafanıza takılan soruları bu yazı altından bize yorum olarak sorarsanız en kısa zamanda sizlere cevaplayacağımı belirtir hepinize iyi çalışmalar dilerim.

4920cookie-checkZirve Müşavir Programı Eğitim Videosu (Resmi Muhasebe)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 2 )