Zirve Müşavir Fatura Excel Aktarımı (Videolu Anlatım)

Zirve Müşavir Fatura Excel Aktarımı (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar,

Zirve Genel Muhasebe Programında tek tek faturaları aktarmak yerine excel de belirli sutün ve satırları ayarlıyarak toplu bir şekilde faturalarınızı aktarabilirsiniz.bu yöntem için Zirve Yazılım ın hazırlamış olduğu videolu anlatımı sizlere aşağıda vereceğim.

Videoda ki yönergeleri birebir takip edip bu yönergelere göre kendi işleminizi de yaparsanız bir sorun yaşamadan aktarımı tamamlamış olacaksınız.Yalnız gösterilen şekilde satır veya sütunların aynı olmaması durumunda aktarımda problem yaşayacağınızı belirtmek isterim.

Herhangi bir problem yaşamamak için birebir videoyu izleyin ve size gösterilen yollardan Zirve Müşavir Fatura Excel Aktarımı yapabilirsiniz.

Eğer aktarım aşamasında ve videoyu izledikten sonra hala yapamıyorsanız Zirve Fatura Excel Aktarımı yazımızın altında yorum bırabilirsiniz bizler sizlerin yorumlarına en kısa zaman da cevap verecek ve sorununuza yardımcı olacağız.hepinize iyi çalışmalar dileriz.

Önemli
Videolar ZirveYazılım Youtube Kanalından Alıntıdır.
1611cookie-checkZirve Müşavir Fatura Excel Aktarımı (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)