Zirve MuhSgk Hazırlama ve Kullanımı (Videolu Anlatım)

Zirve MuhSgk Hazırlama ve Kullanımı (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve muhasebe programında muhsgk nasıl hazırlanır ve kullanımı hakkında bilgiler içeren bir eğitim videosunu sizlere aşağıda paylaşacağım.video zirve yazılım firması tarafından youtube kanalında eğitim amaçlı olarak hazırlanmıştır.

Bildiğiniz üzere muhtasar ve sgk’nın birleştirilmesiyle artık muhtasar ve sgk beyanları birlikte verilmekte.bu yenilik ile kullanıcılar bu işlemlerin nasıl olduğunu,hangi menüler kullanılarak muhsgk hazırlandığını merak ediyor.eğer sizlerde muhsgk hakkında bilgi sahibi değilseniz eğitim videosunu seyrederek muhsgk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Videoyu seyredip muhsgk uygulamasını kullanırken hala bir problem yaşıyorsanız bu konu altından bizlere yorum olarak sorarsanız en kısa sürede sizlere yardımcı olacağız.muhsgk hazırlama ve kullanımı hakkında ki video için iyi seyirler dileriz.

11670cookie-checkZirve MuhSgk Hazırlama ve Kullanımı (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir