Zirve Muhasebe Programında Güncelleme Nasıl Yapılır ?

Zirve Muhasebe Programında Güncelleme Nasıl Yapılır ?

Merhaba Arkadaşlar ;

Sizlere bugün ki yazımız da zirve muhasebe programının güncellemesi nasıl yapılır onunla ilgili adım adım bilgi vereceğim ve sizler de bu adımları takip edip söylediklerimi birebir uygularsanız programınızı başarılı ve düzgün bir şekilde güncellemiş olacaksınız.

Önemli Bilgi
Güncelleme işlemini yapmadan önce veri kaybı yaşamamanız için program yedeklemenizi yapınız.

İlk olarak ZirveYazilim.net sitesine girerek üst menüde ki Güncellemeler butonuna tıklayınız.butona tıkladığınız zaman Program isimleri ve sonunda İndir yazan mavi bir menü gelecektir.hangi programı kullanıyorsanız Program adı yazan kısmın sonunda İndir butonuna basınız.

İndir butonuna bastığınız zaman aşağıda resimde gösterildiği gibi müşteri numaranızı isteyen bir ekran gelecektir.bu ekran da müşteri numaranız yazan kısıma müşteri numaranızı yazarak kontrol et deyiniz.kontrol et dediğiniz zaman Hemen alt kısmında bir buton belirecek ve Güncellemeyi Yükle diyecek tıklayınız ve dosyanın inmesini bekleyiniz.

Dosyanız indikten sonra üzerine tıklayarak çalıştırın ve önünüze küçük bir ekran gelecek oraya evet veya tamam diyerek devam ediniz.Program kurulum sayfası geldiği zaman sürekli ileri seçeneğini kullanın ve aşağıda ki resimde gösterildiği gibi ekran gelene kadar bekleyiniz.

Daha sonra gelen ekran da verilen yıllar arasını güncelle kısmında ki tarih aralığını kendinize göre belirleyin ve güncellemeyi çalıştır butonuna tıklayın.işleminiz başlayacak ve bitene kadar herhangi bir işlem yapmadan bekleyiniz.bittiği zaman Güncelleme işleminiz tamamlanmıştır uyarısı alacaksınız bu durumda tüm sayfaları kapatın ve programınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

1080cookie-checkZirve Muhasebe Programında Güncelleme Nasıl Yapılır ?
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir