Zirve Muhasebe Programı V7.01 Beta Yayınlandı !

Zirve Muhasebe Programı V7.01 Beta Yayınlandı !

Merhaba Arkadaşlar ;

Merakla beklenen zirve yazılım muhasebe programının yeni arayüzü ile gelen V7.01 beta sürümü yayınlandı.bu sürüm ile zirveye birçok yeni özellik eklendi ve arayüz değişimine gidildi.zirve de ki bu değişimlerin neler olduğunu hepiniz merak ediyorsunuz ve bizler bu yazımızda sizlere ne gibi yenilikler geldiğini v7.01 sürümüne nasıl geçeceğinizi anlatacağız.

Zirve Muhasebe Programı V7.01 Yenilikler ;

Şimdi Yeni Zirve Muhasebe Programı  V7.01 ile gelen yeni özellikler ve değişimleri adım adım inceleyelim ve zirvenin muhteşem dönüşümüne birlikte bakalım.

Otomatik Güncelleme

Zirve Muhasebe V7.01 sürümü ile artık zirve yazılım sitesine girip güncelleme indir ve güncelle.exe aracılığıyla tüm firmaları güncelleme dönemi sona erdi.Yeni versiyon ile birlikte artık programda kendiniz güncellemeleri denetle ve yükle diyerek otomatik güncelleme yapabilir veya programın size yeni güncelleme var bildirimi vermesi ile güncellemelerinizi güncelle.exe olmaksızın otomatik olarak yapabilirsiniz.

Güncellemeleri şu şekilde bildirim alarak  ;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ya da üst menüde güncellemeleri denetle butonuna tıklayarak güncelleme olup olmadığını var ise eğer otomatik güncelleştirme işlemini başlatabileceksiniz ;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayarlar Modül Güncellemeleri 

Önceki zirve versiyonunda ayarlara girdiğimizde tek başlık altında onlarca ayar kafa karıştıracak bir şekilde dizilmiş ve şemalandırılmamış bir şekilde önümüze gelerek ayarları yapmamızı zorlaştırıyordu.Zirve Muhasebe v7.01 ile birlikte artık Ayarlar modülü başlıklandırılmış bir şekilde oluşturulmuş kolay erişilebilir bir düzen alarak karşımıza çıkıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Menü Modül Adları Değiştirme, Font ayarları ve Renklendirme

Bir harika özellik daha bu versiyonda karşımıza geliyor.başlıktan da anlaşıldığı gibi ana menüyü kendinize göre şekillendirebilir adlandırabilir,renklendirebilir,Yazı şekillerini kendiniz ayarlayabilir bir özellik sunuluyor.bunu size örneklemek gerekiyorsa Mesela ticari programı kullanıyorsunuz ve ana menü de Fatura diye bir modül var buranın adını örn: faturalarım,faturalar,fatura kesme vs. benzeri şekilde kendiniz ad verebiliyor ve renk biçim olarak ayarlayabiliryorsunuz.bu işleme ana menü / ticari ayarlar kısmından ulaşabiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modülleri renklendirme işlemi yapabilir ve çalışmalarınızı  daha renkli hale getirebilirsiniz.menülerinizi sarı-kırmızı-mavi veya istediğiniz renk tonuna boyayabilir ve sade sıkıcı görünümden kurtulabilirsiniz.bu versiyon ile menü renklendirme modüllere renk verme özelliğiyle güne daha renkli başlayıp işlerinizi daha yüksek moralli tempoda yapabilir en yüksek verime belki de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çek / Senet Modülü

Çek senet modülüne eski zirve versiyonlarında birden fazla çeki tek tek programa işlemek ile uğraşıyorken zirve muhasebe programı v7.01 ile artık Sıralı Çek / Senet Girişi butonu ile aynı anda aldığınız veya verdiğiniz birden fazla çek veya seneti daha hızlı ve kolay bir şekilde girmenize imkan sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ve daha fazla özellik için pdf dökümünü inceleyebilirsiniz. :

                                                       Döküman İndir

Yeni zirve Muhasebe Programı v7.01 sürümünün en güzel ve yeni özelliklerinden size yazımızda bahsettik.bunların daha fazlasını yukarıdaki kırmızı yazılı dökümanı indir butonuna tıklayarak pdf dosyasını indirip gözatabilirsiniz.hepinize iyi çalışmalar dileriz.

Zirve v7.01 BETA İNDİRME VE KULLANMA

Zirve muhasebe V7.01 indir mek için zirveyazilim.net adresinden güncellemeler kısmına gelin ve aşağıda ki resimde gösterildiği gibi zirve 7.01 beta indir butonuna tıklayıp kurulumu yapıp kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5350cookie-checkZirve Muhasebe Programı V7.01 Beta Yayınlandı !
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)