Zirve Muhasebe Programı Firma Kayboldu Sorunu Çözümü

Zirve Muhasebe Programı Firma Kayboldu Sorunu Çözümü

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve muhasebe programın da bazen firmalarımızdan biri veya birkaçı firma listesinde görünmüyor olabilir.bu konuda tedirgin olursunuz veya firmanın silindiğini düşünebilirsiniz.ancak korkmanızı gerektiren bir durum söz konusu değil.basit bir işlem ile firmayı tekrar firma listesinde göreceksiniz.size şimdi bu yöntemi aşağıda anlatacağız.

  • Zirve Muhasebe programınızı masaüstünden çalıştırın
  • Firmalara giriş yapmadan şifre giriş ekranında F11 tuşuna basın
  • Size Firma Bilgileri Güncellemesi Yapılacak İşleme devam edilsin mi ? diye bir seçenek gelecek evet diyerek 30 saniye kadar bekleyin.
  • İşlem sona erdikten sonra firma listesinden kaybolan firmanızı arayarak tekrar bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zirve firma kayboldu sorununun çözümü bu kadar basit.sadece yapmanız gereken giriş ekranında F11 butonuna basarak evet diyip beklemeniz ve daha sonra firma listesinde firmanızı bulabileceksiniz.Zirve firma görünmüyor sorununu da bu şekilde çözüme kavuşturmuş olduk hepinize iyi çalışmalar dileriz.

8100cookie-checkZirve Muhasebe Programı Firma Kayboldu Sorunu Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir