Zirve Hesap Planı Kullanımı Nasıl Yapılır (Videolu Anlatım)

Zirve Hesap Planı Kullanımı Nasıl Yapılır (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Müşavir Programını yeni kullanan kullanıcılar veya öğrenmeye çalışanların ilk uğradıkları yerlerden biri olan hesap planı hakkında size bu konu hakkında eğitim veren bir video yayınlayacağız.Zirve Hesap Planı Kullanımı Nasıl Yapılır Ekleme çıkarma gibi işlemleri nasıl yapacaksınız bu sorulara cevap bulabileceksiniz.Bu video aracılığıyla hangi konulara cevap bulacaksınız size sıralayalım.

  • Zirve Hesap Planı Menü Kullanımı
  • Zirve Hesap Planı Ekleme Çıkarma
  • Zirve Hesap Planı Oluşturma
  • Zirve Hesap Planı Silme

Yukarıda bulunan konuların tümüne aşağıda anlatılan eğitim videosunda ulaşabileceksiniz.hemen sizlere aşağıda videoyu yayınlıyoruz.

Zirve Hesap Planı Kullanımı Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Zirve Hesap Planı Kullanımı videosunu seyrederek bilgi sahibi olduysanız hemen bu konu altında yorum yaz bölümünden düşüncelerinizi paylaşırsanız sizden sonra gelecek misafir kullanıcıların bu yorumlardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

8140cookie-checkZirve Hesap Planı Kullanımı Nasıl Yapılır (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir