Zirve Express Fatura Aktarımı (Zirve Entegratör)

Zirve Express Fatura Aktarımı (Zirve Entegratör)

Merhabalar Arkadaşlar ;

Zirve müşavir paketini kullanan mali müşavirlerin işini kolaylaştıran zirve express aktarım ile Zirve,Paraşüt,Micro gibi entegratör kullanan mükelleflerinize ait faturalarınızı programa hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.zirve express aktarım işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz Abdullah Koç hocamın youtube kanalı üzerinden paylaştığı eğitim videosunu hemen aşağıda paylaşıyorum.

Zirve Express Aktarım Eğitim Videosu ile express aktarım nasıl yapılır,hesap kodları nasıl tanımlanır ve faturalar sisteme nasıl aktarılır bu konular hakkında adımları takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitim videosunu seyrettikten sonra hala problem yaşıyorsanız bu konu altından bizlere soru ve sorunlarınızı yorum olarak yazarsanız en kısa süre de sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.şimdiden hepinize keyifli seyirler dilerim.

11730cookie-checkZirve Express Fatura Aktarımı (Zirve Entegratör)
Beğen  1
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir