Zirve E-Smm Kullanımı (Videolu Anlatım)

Zirve E-Smm Kullanımı (Videolu Anlatım)

Merhabalar Arkadaşlar ;

Zirve muhasebe programı e-smm modülünün nasıl kullanıldığına dair bir eğitim videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.elektronik sistemlere geçişlerde elektronik serbest meslek uygulamasına dahil olan serbest meslek erbabları artık makbuzlarını kağıt yerine elektronik olarak düzenleme zorunluluğu ile e-smm olarak düzenlemektedirler.

Zirve e-smm modülünü mali müşavirlerin kullanımına sunarak basit ve sıralı bir şekilde müşavir paket üzerinden kesmelerine olanak sağlamaktadır.ilk kez e-smm kesecek arkadaşlar için yayınlayacağım video da e-smm nasıl düzenlenir ?,E-Smm Nasıl Gönderilir ? gibi sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Videoda e-smm nasıl kullanılır uygulamalı bir şekilde anlatımı sunulmuştur.sizler de anlatılanları birebir uygulayıp kendi e-smm makbuzlarınızı düzenleyip gönderebilirsiniz.

Videoyu seyrettikten sonra kendiniz E-SMM keserken herhangi bir problem ile karşılaştıysanız eğer bu konu altından bize hata ve sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz.en kısa sürede sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.şimdiden hepinize iyi ve keyifli seyirler dileriz.

11690cookie-checkZirve E-Smm Kullanımı (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir