Zirve E-Fatura,E-Arşiv,E-Defter Portal ve Fiyat Listesi (Yeni)

Zirve E-Fatura,E-Arşiv,E-Defter Portal ve Fiyat Listesi (Yeni)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve muhasebe programı kullanıcısı olanlar veya muhasebe programı kullanmadan zirvenin Entegratörlük hizmetinden faydalanmak isteyenler için zirve yazılım’ın yeni fiyatı ve hizmet politikası hakkında özet bilgilerle anlatmak istiyoruz.şimdi fazla uzatmadan Zirve E-Fatura Modülü veya Zirve E-Fatura Portalı hakkında bilgi vermek ile başlayalım. ;

Zirve E-Fatura E-Arşiv Modülü & Zirve E-Fatura E-Arşiv Portalı 

Zirve Ticari,Finansman gibi ön muhasebe programı olan paketlerini kullanıyorsanız ve e-fatura,e-arşiv sistemine yeni geçiş yapıyorsanız programa ek bir E-Fatura,E-arşiv modülü satın almanız gerekmektedir.bu modülü satın aldıktan sonra faturalarınızı tekrar programınızdan oluşturduktan sonra modül aracılığıyla e-fatura veya e-arşiv modülüne aktararak faturalarınızı elektronik ortamda gönderip alabilirsiniz.

Bu modülü Zirve Yazılım 01.12.2019 tarihinden sonra satın alanlara abonelik sistemiyle satmaya başladı.Zirve Yazılım 3 yıl taahhüt imzalatarak yıllık 1.190 tl abonelik ücreti almaktadır. fiyat listesini yan tarafta ki resimden bulabilirsiniz.

Eğer muhasebe programınızda birden fazla firmanız e-arşiv ve e-fatura sistemine dahil oluyorsa ilk satın aldığınız e-arşiv,e-fatura paketinden sonraki her vergi numarası (firma) için 100 TL ek olarak ödemeniz gerekmektedir.

Eğer Zirve Paket Programlarından herhangi birini kullanmıyorsanız zirve e-dönüşüm portalı hizmetini de yalnız olarak kullanabilirsiniz.zirve entegratörlük sistemini kullanabilmeniz için kontör satın almanız ve entegratörlük için zirve yazılım’a başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuru ve tüm detaylı bilgiler için 0850 303 00 30 veya zirveyazilim.net adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Zirve E-Defter Modülü ve Zirve E-Defter Saklama Hizmeti

ZirveYazılım E-Defter ModülüZirve E-Defter Modülünü kullanmak için öncelikle Zirve Müşavir veya Zirve Finansman paketlerinden birini kullanmanız gerekmektedir.eğer bu paketleri kullanıyorsanız mükelleflerinizin e-defterlerini hazırlamak için modüle ihtiyacınız olacaktır.bu modül aracılığıyla müşavir pakette tüm işlemlerinizi yaptıktan sonra e-defter modülüyle defterinizi kolay bir şekilde göndermenize olanak sağlayacaktır.

Zirve E-Defter Modülü de E-fatura modülü gibi 01.12.2019 tarihi itibariyle abonelik sistemine geçmiştir.ilk alacağınız modül yandaki resimde gördüğünüz üzere 690 TL sonra ki her VKN (Firma) için 100 TL ücret ile fiyatlandırılmaktadır.

Zirve E-Defter saklama Hizmeti ile oluşturmuş olduğunuz elektronik defterlerinizi saklayabilirsiniz.bunun için e-defter saklama hizmeti satın almanız gerekmektedir.bildiğim kadarıyla 500 MB alan satın alırsanız 177 TL civarı bir ödeme yapmanız gerekmektedir.

Modül ve diğer tüm detaylar için 0850 303 00 30 iletişim numarasından veya zirveyazilim.net adresinden ulaşabilirsiniz.

9280cookie-checkZirve E-Fatura,E-Arşiv,E-Defter Portal ve Fiyat Listesi (Yeni)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir