Zirve E-Fatura Modülü Ayarları (Videolu Anlatım)

Zirve E-Fatura Modülü Ayarları (Videolu Anlatım)

Merhaba Değerli Takipçilerimiz ;

Bugün sizlere zirve programı kullananların e-fatura ve e-arşiv modüllerine geçiş yaptıktan sonra,program içerisinde yapması gereken ayarların hangi bölümden yapılacağı,bu bölümlere program içerisinde nereden girileceği ve ne gibi bilgiler gireceği hakkında bilgi veren bir eğitim videosu yayınlayacağız.bu video aracılığıyla zirve e-fatura modülünü ilk kez kullanan kullanıcılar yapması gereken tüm ayarları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak e-fatura gönderimi ve alımını sağlayacaklar.

Önemli
E-Fatura Uygulamasını kullanmak için bu ayarları kesin olarak yapmanız gerekmektedir.aksi takdirde e-fatura gönderip,alırken problem yaşayabilirsiniz.

Şimdi sizlere zirve yazılım tarafından hazırlanmış videoyu hemen aşağı kısımda yayınlıyorum.video eğer size fayda sağladı ise hemen blog yazımızın en altında bulunan faydalı buldum & faydalı bulmadım kısmından bizleri oylayabilir,sizler için yazılarımızı geliştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Zirve E-Fatura Modülü Ayarları Videolu Anlatım

9880cookie-checkZirve E-Fatura Modülü Ayarları (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir