Zirve E-Fatura Hazırlama ve Gönderme (Videolu Anlatım)

Zirve E-Fatura Hazırlama ve Gönderme (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Biliyorsunuz ki 2019 yılından sonra 5.000.000 satış cirosuna ulaşan mükellefler e-fatura ve e-defter sistemine dahil oluyor ve artık fatura ve defter işlemlerini bu şekilde yapıyorlar.yeni çağ artık elektronik ortama hazırlanıyor ve bir süre sonra tüm herşey bu sanal ortam üzerine geçecek.

Bizlerde size bu yazımızda Zirve E-Fatura hazırlama ve gönderme aşamasını anlatan bir eğitim videosu paylaşacağız.bu video da neler var merak edenler için hemen aşağıda sıralayalım ve daha sonrasında eğitim videomuzu sizlerle paylaşalım.

  • Zirve E-Fatura Hazırlama
  • Zirve E-Fatura Gönderme
  • Zirve E-Fatura Alma
  • Zirve E-Fatura Takip etme

Yukarıda ki soruların cevaplarını aşağıda ki eğitim videosunda bulabilirsiniz.eğitim videosunu aşağı da bulunan youtube videosundan seyrebilirsiniz.

Zirve E-Fatura Hazırlama ve Gönderme (Videolu Anlatım)

Videoyu seyredip hala bir yerlerde takılıyorsanız bu yazı altından yorum olarak sorarsanız en kısa sürede cevaplarım hepinize iyi calısmalar dilerim.

4900cookie-checkZirve E-Fatura Hazırlama ve Gönderme (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir