Zirve E-Dönüşüm ve Entegratörde Kampanya

Zirve E-Dönüşüm ve Entegratörde Kampanya

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Yazılım firmasının zirve muhasebe programlarında yeni bir kampanyasından haberdar etmek istiyorum sizleri.biliyorsunuz ki zirve de e-fatura ve e-arşiv modülleri yani e-dönüşüm modüller mevcut ve zirve bunlarla ilgili yeni bir kampanya haberi duyurusu yaptı.

kampanyanın detayları şu şekilde ;

Zirve Yazılımdan ilk kez E-fatura entegratör hizmetini 31 AĞUSTOS 2019 tarihine kadar satın alanlar yıl sonuna kadar  kontörlerden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Bir diğer kampanya duyurusu ise 30 HAZİRAN 2019 tarihine kadar E-Fatura veya E-Arşiv fatura modüllerinden herbiri 1.390 TL yerine sadece 1.090 TL ücret ile alınabilecek.

sizi bu kampanyalardan haberdar ederek satın alacaksınız bilgilenmenizi istedik.kampanya fiyat ve uygulamaları belirtilen tarihe kadar geçerlidir.

Hepinize iyi çalışmalar ve başarılar dileriz.

 

5320cookie-checkZirve E-Dönüşüm ve Entegratörde Kampanya
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir