Zirve E-Arşiv Fatura Aktarma (Yeni)

Zirve E-Arşiv Fatura Aktarma (Yeni)

Merhaba arkadaşlar sizlere zirve yazılım muhasebe programının yeni e-dönüşüm sürecinde kullanıcılara kolaylık olması açısından getirilen E-Arşiv Fatura Aktarma modülünden bahsetmek istiyorum.bu modül ile artık E-Belge sisteminden maliye şifreleri ile kesilen e-arşiv faturaları zirve programınıza kolayca aktarabileceksiniz.

Zirve E-Arşiv Fatura Aktarma Hangi Modülde ?

Zirve E-Arşiv fatura aktarma butonu zirve programına giriş yaptıktan sonra Genel Muhasebe Modülüne girdikten sonra alt kısımda Mor şekilde yazılmış bir buton olarak görünmektedir.

zirve e-arşiv fatura aktarm

Zirve E-Arşiv Fatura Nasıl Kullanılır ?

Zirve E-Arşiv Fatura Aktar butonuna tıkladığınızda aşağıda  resim de gösterildiği gibi bir ekran gelecektir.bu ekran da mükellefe ait maliye şifrelerini girmeniz gerekmektedir.şifreleri girmek için İnternet vergi dairesi şifreleri butonuna tıklayarak bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

E-Arşiv Fatura Aktarma butonuna tıkladığınızda bu sayfa açılacaktır bu sayfa içerisinde bulunan internet vergi dairesi şifresi alanını doldurunuz.doldurduktan sonra sol üst kısımda bulunan ay seçimi başlangıç bitiş tarihleri alanlarını doldurduktan sonra indir butonuna tıklarsanız faturalar hemen alt kısımdaki beyaz bölümde sıralanacaktır.buradan aktaracağınız faturaların seçimini yanında bulunan tikleri işaretleyerek alt kısımda bulunan boş hesap kodlarını doldur kısmından muhasebe kodlarını girerek seçili kayıtları muhasebe programına aktar diyerek aktarım işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

 

Zirve E-Arşiv Fatura Otomatik Aktarma VİDEOLU ANLATIM KONUMUZ YAYINLANDI.

 

Bu bölümle ilgili soru ve sorunlarınız var ise aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bizlere iletebilir sizlere en kısazamanda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.sizlere yeni e-dönüşüm sürecinde iyi çalışmalar ve kolaylıklar dileriz.

9060cookie-checkZirve E-Arşiv Fatura Aktarma (Yeni)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 2 )