Zirve Defter Beyan Sistemi Kullanımı (Videolu Anlatım)

Zirve Defter Beyan Sistemi Kullanımı (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Gelir idaresi başkanlığı defter beyan sistemine geçtikten sonra zirve muhasebe programına defter beyan sistemi entegre ederek daha kolay işlemlerinizi yapmamıza olacak sağladı.bu sayede defter beyan sistemi portalına girmeden zirve üzerinden defter beyan işlemlerini yapabileceğiz.ancak bir çoğumuz bu defter beyan sistemi satın aldıktan sonra kullanımı açısından problemler yaşıyoruz veya defter beyan kullanımı konusunda eksik kaldığımız yönlerimiz oluyor.bu yazımızda sizlere Abdullah Koç hocamızın youtube kanalında anlatmış olduğu Zirve Defter Beyan Sistemi Nasıl Kullanılır ? videosunu aşağıda paylaşıyoruz.

Zirve Defter Beyan Sistemi Kullanımı Videolu Anlatım

Videoyu seyrettikten sonra bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız hemen bu konu altında bulun bir cevap yazın bölümünden yorumunuzu bırakabilir sizden sonra gelen misafir kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

8520cookie-checkZirve Defter Beyan Sistemi Kullanımı (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir