Zirve Defter Beyan Mükellefe Ait Vergi ve Kimlik bulunamadı Hatası

Zirve Defter Beyan Mükellefe Ait Vergi ve Kimlik bulunamadı Hatası

Merhaba MuhasebeProgramim.Com Okurları ;

Son günlerde defter beyan sisteminde bir çok kullanıcımız sorun yaşamakta ve bazı problemlerini bizlere dile getirmekteydi.bizlerde herkes faydalansın diye sitemizde blog yazıları oluşturarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Şimdi ki defter beyan Portalı hatası Mükellefe Ait Tc kimlik no veya vergi numarası bulunamadı şeklinde.bunun neden kaynaklandığı ve çözümünün ne olduğunu sizlere konuyu fazla uzatmadan anlatmak isterim.

Bunun tek çözümü vardır.Zirve Programınızda hangi firmada defter beyan sistemini kullanıp bu hatayı alıyorsanız ;

Firma Bilgileri kısmına giderek orada mükellefe ait vergi no veya tc no bilgilerinin yazılı olup olmadığını kontrol ediniz.büyük ihtimal vergi veya tc no yazılı değildir.siz bilgileri girip kaydettikten sonra probleminiz çözülmüş olacaktır.

Bu sebeple firma bilgileri kısmını tüm işletme mükelleflerinizde kontrol ediniz bir daha başka bir firmada böyle bir hata ile karşılaşmak istemiyorsanız tüm bilgileri doldurup önleminizi almanızı öneririz.

Hepinize iyi çalışmalar dileriz.

3413cookie-checkZirve Defter Beyan Mükellefe Ait Vergi ve Kimlik bulunamadı Hatası
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir