Zirve Bordro Puantaj ve Maaş Hesaplama (Videolu Anlatım)

Zirve Bordro Puantaj ve Maaş Hesaplama (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Muhasebe Programında Bordro hazırlama,puantaj girme ve maaş hesaplama işlemlerini bir arada anlatan ve youtube kanalında yayınlanan eğitim videosunu bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.bu işlem genellikle ticari paket dışında olan Zirve Mali Müşavir paketi ile yapılmaktadır.

Zirve Bordro Hazırlama,Zirve Puantaj Girme ve Zirve Maaş Hesaplama işlemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıda Abdullah Koç tarafından yayınlanmış eğitim videosunu izleyerek problemsiz bir şekilde hem öğrenebilir hemde sizlerde kendi programınızda hazırlayabilirsiniz.

Zirve Bordro Puantaj ve Maaş Hesaplama (Videolu Anlatım) ;

Yukarıdaki videoyu izleyip hala belli başlı aşamalarda bir problem yaşıyorsanız bu yazı altından bizlere yorum olarak belirtebilirsiniz.size en kısa zaman da cevap vereceğiz.videou anlatım içinde Abdullah Koç arkadaşımıza teşekkür eder hepinize iyi çalışmalar dileriz.

 

4800cookie-checkZirve Bordro Puantaj ve Maaş Hesaplama (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir