Zirve Alış Faturalarının İşlenmesi (Videolu Anlatım)

Zirve Alış Faturalarının İşlenmesi (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Ön Muhasebe Programı kullanan arkadaşlar için yayınlamış olduğumuz bu yazımız da zirve alış faturaları nasıl işlenir ? hangi menüler aracılığıyla bu işlemleri kayıt altına alınır.bunlar hakkında bilgi veren bir videoyu sizlerle paylaşacağız.video da anlatılan yolları adım adım takip ederek kendi programınıza uygularsanız sorunsuz bir şekilde alış faturalarınızı işleyebilirsiniz.

  • Zirve ana menüsünden fatura modülüne girin.yeni fatura alış faturası adımlarını takip edin
  • Fatura seri numarası,Fatura Tarihi,Cari Adı,Stok Adı,birim fiyatı,Kdv,Toplam fiyat alanlarını faturanıza görerek doldurun ve faturanızı kaydedin.

Yukarı da basit bir şekilde Zirve Alış Faturalarının Kayıt Edilmesi işlemini anlattım.videolu anlatımı hemen size burada aşağıda veriyorum izleyebilirsiniz.

Zirve Alış Faturalarının İşlenmesi Videolu Anlatım

Videoyu seyrettikten sonra bilgi sahibi olduysanız hemen bu yazımızın altında yorum yaz kısmından düşüncelerinizi dile getirebilir sizden sonra gelen kullanıcıların sizin yorumlarınızdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz şimdiden hepinize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

8780cookie-checkZirve Alış Faturalarının İşlenmesi (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir