Terminal Ana Makine Programını Güncelleyin Hatası – Çözümü

Terminal Ana Makine Programını Güncelleyin Hatası – Çözümü

Merhaba Blog Okurları ;

Zirve programının son güncellemelerinde ana bilgisayar güncellemesi nden sonra terminal bilgisayarlardan zirveye girerken Ana Makine Programını Güncelleyin uyarısının çözüm yolunu size anlatacağım.

Bu problem zirvenin göndermiş olduğu son 4-5 güncelleme de karşılaşılmaktadır.sebebi ana bilgisayarda uygulanan güncellemelerin terminal bilgisayarlarda otomatik olarak almamasıdır.

bunun çözüm yolu ana bilgisayar da indirip güncelleme yaptığınız zirve programını terminal bilgisayarlarda da manuel olarak kurmaktır.bünyenizde bulunan terminal bilgisayarlardan manuel olarak bu işlemleri yapmanız gerekmektedir.manuel güncelleme işlemini yaptıktan sonra bu hata ile tekrar karşılaşmıyacaksınız.

herhangi bir sorunla yine karşılaşırsınız bu yazı altında yorum olarak belirtirseniz size en kısa da cevap verecek ve sorununuza çözüm bulacağız.

MuhasebeProgramim.Com

2200cookie-checkTerminal Ana Makine Programını Güncelleyin Hatası – Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir