Defter Beyan Kullanıcı Kimliği Doğrulamadı Hatası – Çözümü

Defter Beyan Kullanıcı Kimliği Doğrulamadı Hatası – Çözümü

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve Yazılım tarafından sunulmuş olan defter beyan modülünü satın alan kullanıcılar defter beyan sistemi aktif olduktan sonra kullanımına başladılar ve kullanım hakkında pek bilgiye sahip olmadıkları için bazı hatalar ile karşılaşılabiliyor.biz bugün sizlere Defter Beyan Kullanıcı Kimliği Doğrulamadı hatasının neden kaynaklandığını ve çözümü hakkında bilgi vereceğiz.

Zirve Defter Beyan modülünde eğer Kullanıcı Kimliği doğrulamadı adı altında bir hata alıyorsanız bunun nedeni api key ve secret uyuşmazlığından kaynaklanıyor.Peki bu durumda ne yapabiliriz bu sorunu nasıl çözebiliriz derseniz ;

Defter Beyan Portalına girerek yeni bir api key ve secret oluşturup programa kaydettiğiniz zaman sorununuz kısayoldan çözülmüş olacaktır.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunuyoruz eğer sizlere yardımcı olabildikse mutluluk duyar hepinize tekrardan iyi çalışmalar dileriz.

3383cookie-checkDefter Beyan Kullanıcı Kimliği Doğrulamadı Hatası – Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir