Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı

Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı

Merhabalar Arkadaşlar ;

Bugün sizlere ücretsiz muhasebe programı arayan arkadaşlar için yayınlayacağımız Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön muhasebe Programının Özellikleri ve Programı indirme linkini paylaşacağız.

Bilsoft Cari Takip Ön Muhasebe Programı ile artık kasa defteri ve excel programlarından kurtulabilir cari takibinizi basit arayüzü olan bu program ile yapabileceksiniz.

Programda müşterilerinizin alacak ve borç bilgilerini girebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Programı indirmek için ; Tıkla

Program Kurulum ve Kullanıcı Bilgileri ;

Kurulum :  Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız. Antivirüs programı veya Güvenlik duvarınız açık ise programın kurulumu için yetki izni isteyebilir. Bu ekran karşınıza gelmesi durumunda “İzin Ver” seçeneğini seçip kurulumu tamamlayınız. Program kurulduktan sonra masaüstüne kısayol atmaktadır. Programa ilk girişte kullanıcı adınız  bilsoft, şifreniz ise  1234  dür. Programa girdikten sonra kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

4251cookie-checkBilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir