Paraşüt Ön Muhasebe Programı Demo Kullanımı

Paraşüt Ön Muhasebe Programı Demo Kullanımı

Merhaba Arkadaşlar,

Paraşüt Ön Muhasebe Programını satın almadan önce kullanmak ve programın işlevselliği,görseli hakkında bilgi alıp daha sonra satın alma işlemini gerçekleştirmek isteyenler var ise doğru yerdesiniz.

Herhangi bir programı kullanmadan önce ilk olarak programın bir demo versiyonu incelenir.programın şirketinizin gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığı görsellerinin nasıl olduğu hizmetinin neler olduğunu öğrenmek istersiniz.bunun için paraşüt ön muhasebe programı sizlere 15 günlük bir demo kullanım süresi vermektedir.

bu sürede programı kurcalayabilir,görsel ve destek açısından programı inceleyebilir ve bu süre sona erdikten sonra satın almak isterseniz satın aldıktan sonra mevcut kullanım şekliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paraşüt Ön Muhasebe Programı Demo Kullanımı :

Parasut.com adresinden programın web sitesine giriniz ve sağ üst kısımda bulunan ücretsiz dene butonuna tıklayarak aşağıda ki bilgileri doldurunuz.

Yandaki resimde eposta ve şifre alanlarını doldurarak ücretsiz kaydol seçeneğiyle sisteme kaydınızı tamamlayıp demoyu inceleyebilirsiniz.

6620cookie-checkParaşüt Ön Muhasebe Programı Demo Kullanımı
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir