Orka Muhasebe E-Fatura Oluşturma Gönderme (Videolu)

Orka Muhasebe E-Fatura Oluşturma Gönderme (Videolu)

Merhaba arkadaşlar ;

Yeni açmış olduğumuz Orka muhasebe programı teknik yardım ve görsel yardımlı kategorimizin ilk konusunu Orka Muhasebe Programı E-Fatura Oluşturma ve Gönderme işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatan bir videolu anlatım ekleyerek başlamak istiyoruz.sitemizde her kategoride muhasebe programı yardımlarını paylaştığımız gibi orka muhasebe programını da ekleyerek bunların görsel,yazılı ve videolu anlatımlarına artık bu kategori üzerinden devam edeceğiz.şimdi bugün ki yazımız da orka muhasebe programı üzerinden E-Fatura Nasıl Oluşturulur? Orka Muhasebe Programı E-Fatura Nasıl Gönderilir ? sorularını cevaplayan ve orka bilgisayar tarafından yayınlanan bir videoyu sizlerle paylaşarak bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.

Orka Muhasebe E-Fatura Oluşturma Gönderme

Videoyu seyrettikten sonra hala orka e-fatura oluşturma ve gönderme aşamalarında bir problem yaşıyorsanız bu konu altından yorum olarak sorununuzu belirtebilir ya da canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.hepinize e-dönüşüm sürecinde başarılar dileriz.

 

9670cookie-checkOrka Muhasebe E-Fatura Oluşturma Gönderme (Videolu)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir