Mikro Yazılım Banka Kartı Açma (Videolu)

Mikro Yazılım Banka Kartı Açma (Videolu)

Merhaba Arkadaşlar

sizlere bugün ki yazımızda mikro yazılım muhasebe programında kasa kartı açma veya tanımlama işlemlerini anlatan bir video yayınlayacağım.Mikro muhasebe programında banka kartı açma işlemini yapamayanlara yardımcı olmak amacıyla yayınlanan video aşağıdadır.

Mikro Muhasebe Banka Kartı Açma – Oluşturma Videosu İzle

Yukarıda mikro programında nasıl banka kartı açılır hakkında videolu anlatım mevcuttur.sizler eğer bu işlemi yapamıyorduysanız bu video aracılığıyla artık banka kartlarınızı kolay bir şekilde mikro muhasebe programında oluşturabileceksiniz.Videoyu seyredip hala bir sorun yaşıyorsanız yorum olarak bize iletirseniz en kısa sürede size yardımcı olacak ve problemlerinizi birlikte çözeceğiz.

Bu video anlatım yapan arkadaşın Youtube Video Kanalından Alıntıdır.Güzel anlatımı için kendisine teşekkür eder sizlere de aynı şekilde iyi çalışmalar dileriz.

MuhasebeProgramim.Com

3050cookie-checkMikro Yazılım Banka Kartı Açma (Videolu)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir