Muhasebe Programlarından Lucaya Veri Aktarımı (Tüm Muhasebe Programları)

Muhasebe Programlarından Lucaya Veri Aktarımı (Tüm Muhasebe Programları)

Merhaba Arkadaşlar

muhasebe programlarından lucaya veri aktarımı.Bu yazımız da sizlere program değişikliği yapacaksınız ve luca muhasebe programını kullanmaya karar vermişseniz eski muhasebe programlarınızda bulunan dataları nasıl luca programına aktarılacağı ve hangi programlardan aktarım olduğu ile alakalı bildiğim ve araştırdığım kadarıyla anlatacağım.

Zirve Muhasebe Programından Luca programına nasıl aktarım yapılır ?

Zirve muhasebe programını kullanıyorsanız verilerinizi luca muhasebe programına aktarımını sağlayabilirsiniz.

Datasoft programından luca muhasebe programına nasıl Veri Aktarımı (data) Yapılır ?

Datasoft muhasebe programınızdan luca programına veri aktarım işlemlerinizi aşağıda bulunan videoyu seyrederek tamamlayabilirsiniz.

 

 

Diğer tüm programların veri aktarımı işlemleri için Luca aktarım sayfasına giderek aktarmak istediğiniz programın ismine tıklayarak görsel veya videolu anlatımlarla bilgi alabilirsiniz.

Bazı programlar için luca aktarım merkezi kendilerine data göndermeniz ile verilerinizi kendileri sisteminize yüklemektedir.bunun için vermiş olduğum linke tıklayarak program adının üzerine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

11560cookie-checkMuhasebe Programlarından Lucaya Veri Aktarımı (Tüm Muhasebe Programları)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir