Luca Silinen Fişlerin Geri Alınması (Videolu Anlatım)

Luca Silinen Fişlerin Geri Alınması (Videolu Anlatım)

Merhaba Sevgili MuhasebeProgramim Okurları ;

Bu yazımızda size luca programında sildiğiniz fişlerin geri alınması işlemi hakkında bilgi veren ve Luca tarafından youtube a yüklenen bir video yayınlayacağız.bu video aracılığıyla silinen fişleri geri alabilir ve tekrar kontrolünü sağlayıp veri kaybı olmadan programınızda işlemlere devam edebileceksiniz.

Luca Silinen Fişlerin Geri Alınması Videolu Anlatım

Videodaki adımları birebir takip eder ve sıralamaya göre işlemlerinizi yaparsanız luca muhasebe programı silinen fişleri geri alabilirsiniz.eğer hala bir problem yaşıyorsanız program satıcınızla iletişime geçebilir veya telefon ile destek alabilirsiniz.

Luca muhasebe programı web tabanlı bir programdır ve veri kaybı en aza indirgenmiştir.bu sayede hem yedekleme hemde veri kaybı açısından daha güvende olacağınıza emin olabilirsiniz.

6852cookie-checkLuca Silinen Fişlerin Geri Alınması (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir