Luca Muhasebe Programı Fiyat Listesi

Luca Muhasebe Programı Fiyat Listesi

Merhaba Arkadaşlar ;

Daha önce size Luca muhasebe programı nedir nasıl çalışır  bunun hakkında bilgi vermiş ve luca programını paylaşmıştık.şimdi luca programını kullanıp satın almak isteyen arkadaşlar için fiyat listesini paylaşacağız.

Bu fiyat listesinde tek kullanıcı-çoklu kullanıcı vs fiyatları mevcuttur.resimde zaten fiyatların tümü açıklamalı olarak yazmakta ve sizlere detaylı bilgi vermektedir.

Luca Mali Müşavir Paketi ; 

Bu Paket Mali Müşavir olanların mükellef defter ve bilgilerini web tabanlı ortamda kullanabileceği mali müşavirler için tasarlanmış bir programdır.

Luca Koza Ticari Ön Muhasebe Paketi ;

Luca Koza Ticari Ön Muhasebe Paketi şirketlerin mali verilerini fatura,çek,senet,kasa,cari gibi işlemlerini rahat bir şekilde yapacağı bir paket programdır.

Luca Rota Paketi ;

Luca Denetim Paketi ;

Paylaştığımız program fiyatları 2019 yılına aittir.fiyatlar yıllara göre veya luca firmasına göre farklılık gösterebilir.güncel fiyat listelerine Luca.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

5010cookie-checkLuca Muhasebe Programı Fiyat Listesi
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir