Luca Muhasebe Programı Demo İndir

Luca Muhasebe Programı Demo İndir

Merhaba Arkadaşlar ;

Sitemize gelen kullanıcıları kontrol ettiğimizde bir kısmı Google aracılığıyla “Luca Demo İndir” kelimesini aratıp sitemizi ziyaret ediyor.bu konu ile alakalı sizlerle bir yazı paylaşmak istedik.

Luca muhasebe programı web tabanlı bir muhasebe programıdır.masaüstünüze programı indirip kullanma (Masaüstü Uygulaması) özelliği bulunmamaktadır.Luca programı sadece web tabanlı (internet sitesi üzerinden) çalıştığından dolayı indirme özelliği olmadığını sizlere belirtmek isteriz.

Luca muhasebe programı demo indir özelliği bulunmamakla birlikte Luca.com.tr adresine girerek destek bölümünden programı satın almadan önce içeriğine bakmak ve incelemek istediğinizi belirten bir talep oluşturun.talebinizi Luca firması uygun bulursa sizlere Luca demo kullanıcı adı ve şifresi vererek programa erişim yapmanızı sağlayacaktır.

Aksi takdirde Luca Muhasebe Programının indirilebilir bir özelliği bulunmamakta ve demo olarak sadece web sitesinden talep de bulunarak alabileceğinizi unutmayınız.

Arkadaşlar demo talepleriniz için aşağıda vereceğim mail ve telefon numaralarından arayıp yada mail göndererek demo talebinde bulunabilirsiniz.

Önemli

Satın alma ya da tanıtım(Demo) talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

  mmpsatis@luca.com.tr – Luca MMP ve Luca Rota Satış
  kozasatis@luca.com.tr – Luca Koza Satış
  denetimdestek@luca.com.tr – Luca Denetim Satış
  312 987 58 22 / 2 – Satış Hattı

sizlere hem satış hem de demo konusunda yardımcı olacaklardır.

 

 

 • Luca Muhasebe Programı Demo İndir Özelliği bulunmamaktadır.
 • Web tabanlı olarak çalıştığından masaüstüne indirme işlemi yapamazsınız.
 • Luca.com.tr sitesine girerek destek talep formundan ancak ve ancak demo talep ederek internet sitesi üzerinden demo kullanıcı adı ve demo şifresi girilerek programa erişebilirsiniz.
71012cookie-checkLuca Muhasebe Programı Demo İndir
Beğen  2
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 2 )