Luca Banka Ekstreleri İçe Aktarma (Videolu Anlatım)

Luca Banka Ekstreleri İçe Aktarma (Videolu Anlatım)

Bugün ki yazımızda sizlere luca muhasebe programı banka ekstreleri nasıl luca sistemine yüklenir ve kolay bir şekilde muhasebeleştirilir bunu göreceğiz.

Şimdi bir çoğumuz mükelleflerin banka ekstrelerinin tümünü tek tek luca sistemine işleme gibi bir olanağı olmadığı için excel yardımı ile luca sistemine yükleyerek muhasebeleştirme işlemini gerçekleştirebiliriz.

bunu nasıl yapacağız diyorsanız eğer size aşağıda luca banka ekstreleri içe aktarma videosunu paylaşacağım bu  video aracılığı ile kolay bir şekilde excel olan banka ekstrelerinizi luca da belirli şablonlara göre düzenleyip aktarma işlemini yapabileceksiniz.

ÖNEMLİ

En çok dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi video da gösterildiği gibi şablonların yerlerine dikkat etmek ve excel ile luca uyumunu birebir aynı yapmaktır.bu konulara dikkat göstermenizi öneririz.geri kalan kısımı videoyu seyredip adım adım uygularsanız başarılı bir şekilde luca banka ekstresi içe aktarma işlemini yapabilirsiniz.konuyu fazla uzatmadan sizlere aşağıda Luca Banka Ekstresi Aktarma videosunu yayınlıyoruz.

Luca Banka Ekstreleri İçe Aktarma Videosu İzle

5682cookie-checkLuca Banka Ekstreleri İçe Aktarma (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir