Zirve Muhasebe Programı Otomatik Güncelleme

Zirve Muhasebe Programı Otomatik Güncelleme

Merhaba Arkadaşlar ;

Zirve muhasebe programı her geçen gün yenilikler katarak yoluna devam ediyor.bunlardan biri ise otomatik güncelleme özelliği ile bilinen ve sizlere programınızı güncellemenize basit bir şekilde yardımcı olan otomatik güncelleme özelliği.

Programınız ile alakalı veya yeni bir özellik eklendiği zaman zirve programı otomatik olarak sizlere güncelleme göndermektedir.bu güncelleme işlemlerini size bir bildirim olarak veya giriş ekranında sol menüde bulunan “Yeni sürümü Denetle” butonuna tıklayarak yeni sürümü indirip basit bir şekilde kurmanıza yardımcı olmaktadır.

Zirve muhasebe programı otomatik güncelleme ile alakalı youtube kanalında yayınlamış olduğu bir eğitim videosunu hemen sizlere aşağıda paylaşıyorum.videoyu seyrederek otomatik güncelleme işlemlerinizi kolay ve kısa bir yol ile halledebilir ve programınızı güncel bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

11380cookie-checkZirve Muhasebe Programı Otomatik Güncelleme
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir