Zirve Kısa Çalışma Ödeneği Hazırlama (Videolu Anlatım)

Zirve Kısa Çalışma Ödeneği Hazırlama (Videolu Anlatım)

Zirve muhasebe programınız ile kısa çalışma ödeneği nasıl hazırlanır ? hangi menüler kullanılır ve hazırlama sürecinde neler yapılır? bu sorulara çözüm getiren ve zirve yazılım tarafından hazırlanan bir eğitim videosunu konumuzda paylaşacağım.bu video aracılığı ile kısa çalışma ödeneğini basit bir şekilde firmalarınız için hazırlayabilir ve işkur aracılığıyla dosyalarınızı iletebilirsiniz.

Video da kısa çalışma ödeneğinin nasıl hazırlandığına ait bilgiler yer almaktadır.video da gösterilen adımları birebir uygulamanız durumunda sorunsuz bir şekilde ödeneklerinizi hazırlayabilirsiniz.lafı fazla uzatmadan hemen aşağıda sizlere videolu anlatımı paylaşıyor olacağım.

Zirve Kısa Çalışma Ödeneği Hazırlama (Videolu Anlatım)

Videoyu seyrettikten sonra sizlere yardımcı olabildiysek bizlerden yorumlarınızı ve sorularınızı esirgemeyiniz.eğer hala problem yaşıyorsanız konu altından bizlere sorabilirsiniz ..

10540cookie-checkZirve Kısa Çalışma Ödeneği Hazırlama (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir