Zirve E-Defter İkincil Saklama Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Zirve E-Defter İkincil Saklama Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Merhabalar Arkadaşlar. ;

Gelir idaresi başkanlığının yeni getirmiş olduğu güncelleme ile artık program üzerinden oluşturmuş olduğumuz e-defter berat ve raporlarının ayrıca E-defter Bildirim uygulaması ile E-defter sistemine yükleme zorunluluğu geldi.bu yükleme işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında bir bilgiye sahip değilseniz aşağıda paylaşacağım eğitim videosu ile Zirve E-Defter İkincil Saklama nasıl Yapılır ? sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Video da anlatılan adımları birebir uygulayıp daha önceden veya yeni göndermiş olduğunuz e-defterlerin ikincil saklamalarınıda zirve programı yardımı ile Gelir İdaresi Başkanlığının E-Defter Uygulaması sistemine yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

İkincil saklamalarınızı gönderdikten sonra web üzerinden E-Defter Uygulamasına mali mühür ile giriş yaparak E-Defter Saklama Listesi sekmesinden gönderilen aya ait kontrolleri sağlamanızı öneririm.

Eğitim videosunu seyrettikten sonra hala bir problem yaşıyorsanız bu konu altından bizlere yorum olarak sorularınızı sorabilirsiniz.en kısa sürede sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.hepinize keyifli çalışmalar dileriz.

11770cookie-checkZirve E-Defter İkincil Saklama Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir