Gib İmzalama aracına erişilemedi Hatası Çözümü

Gib İmzalama aracına erişilemedi Hatası Çözümü

Merhaba Arkadaşlar ;

E-belge sistemine giriş yaparak E-SMM,E-Arşiv Fatura ve E-Fatura iptal portalına erişim sağlamak isteyen kullanıcılar İmzalama aracına erişilemedi. imzalama aracını bu bağlantıdan indirip çalıştırdıktan sonra sayfayı yenileyiniz şeklinde hata alabilmektesiniz.bunun sebebini ve çözüm yollarını hemen size fazla uzatmadan aşağıda anlatmak istiyorum.hata aldığınız ekran aşağıda bulunan resim de ki gibi ise ;

bu hatayı almanızın sebebi imzalama aracını indirmemiş olmanız ve indirdiyseniz çalıştırmadan giriş yapıyor olmanızdır.E-Arşiv,E-Smm vb sistemlere giriş yapmak için imzalama aracını çalıştırıp daha sonradan sayfayı yenileyerek giriş yapmanız gerekmektedir.aksi takdirde sisteme erişim sağlayamayacaksınız.

İmzalama aracını nasıl indireceğiniz hakkında daha önceden yayınlamış olduğumuz E-Belge’ye giriş için WebSocket İndir blog yazımıza tıklayarak anlatılan adımları birebir uygularsanız imzalama aracı bilgisayarınıza başarılı bir şekilde indirebilir sisteme başarılı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Takıldığınız durumlar olursa bu konu altından yorum yazarak bizlere soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.en kısa sürede sizlere yardımcı olacağız.hepinize iyi çalışmalar dileriz.

92130cookie-checkGib İmzalama aracına erişilemedi Hatası Çözümü
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 4 )