E-Fatura İptal Portalı Nedir ?

E-Fatura İptal Portalı Nedir ?

Merhaba arkadaşlar;

Bu yazımızda sizlere E-Fatura iptal portalı nedir ne işe yarar ve hangi durumlarda e-fatura iptal portalini kullanabilirsiniz bunlarla ilgili bilgi vereceğim.

E-Fatura İptal Portalı Nedir Ne İşe Yarar ?

E-Fatura İptal portalı adından da anlayacağınız gibi portaldan kesmiş olduğunuz efaturalarınızı iptal etmenize yarayan gelir idaresi başkanlığı tarafından geliştirilmiş bir portal sistemidir.bu sistem üzerinden oluşturmuş ve göndermiş olduğunuz herhangi bir e-fatura yı iptal etmek istiyorsanız bu portalı aracı olarak kullanıp iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli
E-Fatura iptal portalı sadece oluşturulmuş olan Temel Faturaların iptali için kullanılmalıdır.

E-Fatura İptal Portalı nereden girebilirim ?

E-Fatura İptal Portalına giriş yapabilmeniz için mali mührünüzün bulunması gerekmektedir.mali mühür ile aşağıda vereceğim linkten giriş yapabilir ve faturanızın tarihi tutarı numarası gibi bilgilerle işlem yapabilirsiniz.

E-Fatura İptal Portalına Giriş Yapmak için : Tıklayınız.

E-fatura iptal portalı ile alakalı sormak istediğiniz soru ve önerileriniz için hemen bu konu altında yorum bırakırsanız teknik ve araştırma ekibimiz en kısa sürede size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

 

9000cookie-checkE-Fatura İptal Portalı Nedir ?
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir