E-Defter İkincil Saklama Uzatılacak mı ?

E-Defter İkincil Saklama Uzatılacak mı ?

Merhaba Değerli Takipçilerimiz ;

Hepimizin son günlerde epey problem yaşadığımız ve 2-3 gündür E-defter ikincil saklamaların gönderilmesini beklemektesiniz.sistemin yoğunluğundan ötürü son tarih öncesinde 5-10 dk da tamamlanan E-defter 2.saklama gönderim işlemleri son güne 1 hafta kala yoğun bir trafikten dolayı sisteme yüklemeleri uzadı.bununla birlikte bir çok mali müşavir mükelleflerine ait defterlerin gönderim işlemini tamamlayamadı.

E-Defter İkincil Saklama Uzatılacak mı ?

Bu durumdan dolayı gelir idaresi başkanlığından E-defter 2.saklamalara ait süre uzatımı beklenmekte ancak bugün son gün olmasına rağmen gib tarafından herhangi bir duyuru ve açıklama yapılmadı.

sizler de uzatmayı beklemeden hemen e-defter ikincil saklamalarınızı oluşturup göndermeye bakın biliyoruz ki gelir idaresi başkanlığı son dakikaya kadar süre uzatmalarını vermiyor.akşam üstü bu durum belli olacaktır.

Hepinize kolaylıklı sağlıklı günler dileriz.

 

11170cookie-checkE-Defter İkincil Saklama Uzatılacak mı ?
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir