E-Defter İkincil Saklama Nereden Görüntülenir ?

E-Defter İkincil Saklama Nereden Görüntülenir ?

Merhaba Arkadaşlar,

E-Defter ikincil saklama yeni yıl itibariyle mali müşavirlerin hayatına girmeye başladı.gelir idaresi başkanlığı E-Defter Bildirim uygulaması ile gönderimi sağlanan 2.beratların başarılı bir şekilde gönderildiğini görüntülemek için E-Defter Portalına Eklemeler Yapıldı.

Gelir idaresi başkanlığı yaptığı duyuru ile E-defter ikincil saklama beratlarının durumlarının gösterildiği bir bölümü e-defter portalında açtı.artık bu edefter portalından “Edefter Saklama Listesi” menüsü altından ikincil saklamalarınızın durumunu görüntüleyebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

E-Defter İkincil Saklamaların Gidip Gitmediğini Nerden Kontrol Edebilirim ?

2.saklamaların durumunu görüntülemek için edefter portalına mali mühür ile giriş yaparak “Edefter Saklama Listesi” menüsü altında durum sorgulamalarını ve kontrollerini yapabilirsiniz.

Edefter ikincil saklama durum kontrolü giriş : TIKLA

yukarıdaki link ile edefter portalına mali mühür ile giriş sağlayarak durum kontrolü yapabilirsiniz.

Eğer E-Defter 2.saklamanın nasıl kurulacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz daha önce yayınlamış olduğumuz E-defter 2.saklama nasıl yüklenir yazımıza göz atabilirsiniz.

11110cookie-checkE-Defter İkincil Saklama Nereden Görüntülenir ?
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir