E-Belge’ye Giriş İçin WebSocket İndir (İmzalama Aracı)

E-Belge’ye Giriş İçin WebSocket İndir (İmzalama Aracı)

Merhaba arkadaşlar;

Gelir idaresi başkanlığı sisteminden e-belge uygulamalarına giriş için imzalama aracını indir diyor ancak linke tıkladığınızda imzalama aracı olan websocket uygulamasını indirmek yerine tekrar anasayfa’ya sizleri atıyor.bunun için bizlere bir çok yardım talebi gelmekte ve bu uygulamayı indirmeniz için yardım istemektesiniz.şimdi bu yazımız da sizlere E-Belge İmzalama Aracı (Websocket) uygulamasını direk indirebileceğiniz bir link paylaşacağız.bu linkten indirdiğiniz uygulamayı çalıştırarak e-belge sistemine şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

İmzalama Aracı (Websocket) Nasıl İndireceğiz.?

Aşağıda bulunan indir butonuna tıklayınız.açılan sayfa da tekrar indir butonu olacaktır.orada bulunan indir butonuna tıkladığınızda uygulama bilgisayarınıza indirilecektir.

Önemli
Bu uygulamayı çalıştırabilmek için bilgisayarınız da JAVA ve AKİS uygulamaları yüklü olmak zorundadır.

İmzalama Aracı Web Socket Alternatif Link :  İNDİR

İmzalama aracı Web Socket : İndir

İmzalama Aracı (Websocket) Ne işe Yarar?

E-Belge sisteminde bulunan ;

  • E-Fatura
  • E-SMM
  • E-Arşiv Fatura
  • E-İrsaliye
  • E-dönüşüm

portallarına giriş için gelir idaresi başkanlığı tarafından bu uygulamanın kullanılarak mali mühür veya e-imza ile giriş yapılması gerekliliği vardır.

91450cookie-checkE-Belge’ye Giriş İçin WebSocket İndir (İmzalama Aracı)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.26 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir