Defter Beyan Dönem Başı Emtia Mevcudu Kaydı (Videolu Anlatım)

Defter Beyan Dönem Başı Emtia Mevcudu Kaydı (Videolu Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere gelir idaresi başkanlığı tarafından yayınlanan dönem başı emtia mevcudu kaydı işlemini anlatan bir video paylaşacağım.bu videoda dönem başı emtia kaydı nasıl yapılır bunun ile ilgili bilgi içermektedir. Bazı Arkadaşlar :

HATA KODU:40105301-HESAP DÖNEMİ BAŞINDAKİ EMTİA MEVCUDUNUZA AİT GİDER BELGESİ OLUŞTURABİLMEK İÇİN ÖNCELİKLE BİR ÖNCEKİ HESAP DÖNEMİNİZE AİT EMTİA GELİR BELGENİZİ OLUŞTURMANIZ GEREKMEKTEDİR

hatasını defter beyan sisteminde almaktadır.şimdi bu hatanın çözümüne de dair video aşağıdadır izleyerek sorununuzu giderebilirsiniz.

Defter Beyan Dönem Başı Emtia Mevcudu Kaydı (Videolu Anlatım)

Videoyu seyrettikten sonra hala bu problem ile karşılaşıyorsanız bu konu altından yorum olarak belirtirseniz size en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışacağız. Hepinize  iyi çalışmalar dileriz.

5562cookie-checkDefter Beyan Dönem Başı Emtia Mevcudu Kaydı (Videolu Anlatım)
Beğen  
Yazar

2008 yılından beri webtasarım ve yazılım üzerinde çalışmalar yapıyor.Muhasebe programları hakkında kapsamlı bir teknik ve içerik bilgisine sahip.29 yaşında yardım etmeyi seven ve bilginin bir deniz olduğunu herkesin bu denizden faydalanması gerektiğini savunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir